-=:[ Aradone MT2 Romania ]:=-

AcasaFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi|

Propunere creare clan Suporter.2009.tk

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Vizitato

MesajSubiect: Propunere creare clan Suporter.2009.tk Vin Apr 29, 2011 5:27 pm

Ar fi distractiv sa ne creem un clan al serverului, asa am putea mari si popularea serverului, vom da si probe pentru intrarea in clan...ce ziceti? astept parerile voastre.
Sus In jos
Level 5

Mesaje Mesaje : 30
Reputatie Reputatie : 2
Localizare Localizare : Craiova
MesajSubiect: Re: Propunere creare clan Suporter.2009.tk Vin Apr 29, 2011 5:29 pm

Pro . Eu dau primul proba :-)
Cu cine o dau:)) ?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Level 5

Mesaje Mesaje : 28
Localizare Localizare : Constanta
MesajSubiect: Re: Propunere creare clan Suporter.2009.tk Vin Apr 29, 2011 5:46 pm

Nu cred ca e nevoie de vot in ceea ce priveste un clan al serverului. Poate doar in privinta numelui..
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://aradonemt2.forumz.ro
Vizitato

MesajSubiect: Re: Propunere creare clan Suporter.2009.tk Vin Apr 29, 2011 6:31 pm

Sa vedem ce o sa zica Lars. Daca accepta rog toti admini sa propuna cate un nume apoi sa le votam.....
Sus In jos
Level 5

Mesaje Mesaje : 73
Reputatie Reputatie : 4
MesajSubiect: serios??? Vin Apr 29, 2011 9:29 pm

asta inseamna sa ne skimam toti numele la admini in numele de la clan . nu e bine. daca ar fi sa se faca asta, sa avem sloturi pt nume.Nu vad ce rost are sa facem clan , ce , o sa plecam toti de pe server pe altul ca sa jukm? in fine. faceti
Alcohol&Drugs Myspace Comments
MyNiceProfile.com
Sus In jos
Level 5

Mesaje Mesaje : 30
Localizare Localizare : Craiova
MesajSubiect: Re: Propunere creare clan Suporter.2009.tk Sam Apr 30, 2011 7:45 am

Eu zic ca ar fi bine cu ce va deranjeaza sa schimbati nicku?Oricum mai invatam si noi sa lucram in echipa Smile
Sus In jos
Founder

Mesaje Mesaje : 79
Reputatie Reputatie : 10
MesajSubiect: Re: Propunere creare clan Suporter.2009.tk Dum Mai 01, 2011 7:34 am

Citesc cererile voastre si observ ...foarte des se aduce vorba despre un clan al serverului nostru ...dat fiind faptul ca asta vreti voi(jucatorii fideli) ...cum a zis si patruzeci nu trebuie sa ne gindim daca facem sau nu(e clar, cererea este mare deci il vom face cel mai probabil), ci cum sase numeasca ..sub postul meu daca vreti ,va rog,postati niste propuneri de nume...si ma refer la cum va aparea numele clanului in dreptul jucatorurlui...

SUCCESSSSSS!!!
Sus In jos
Skywalke

MesajSubiect: Re: Propunere creare clan Suporter.2009.tk Dum Mai 01, 2011 12:42 pm

Eu propun sa se numeasca: Team*Dream// ; Star*Wars | nume; Suporter.2009.tk | nume; XDS// nume (Extreme Dynamic System)
Sus In jos
Level 5

Mesaje Mesaje : 73
Reputatie Reputatie : 4
MesajSubiect: NUME DE CLAN !!!!!!! Joi Mai 05, 2011 9:55 am

ToMbErroN_ezio_D ; 3_lei_ezioD ; noob_ezio_D ; red_camasi_ezio_D ; noi5_ezio_D ; vanigan's_fan_ezio_D ; Dioptrii_ezio_D ; si o sa ma mai gandesc Smile
Sus In jos
Level 5

Mesaje Mesaje : 28
MesajSubiect: Re: Propunere creare clan Suporter.2009.tk Joi Mai 05, 2011 4:35 pm

Daca vreti sa facem clanul serverului nu ar trebui ca numele sa fie legat de server?...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://aradonemt2.forumz.ro
Level 5

Mesaje Mesaje : 68
Reputatie Reputatie : 1
Localizare Localizare : Bucuresti
MesajSubiect: Re: Propunere creare clan Suporter.2009.tk Lun Mai 30, 2011 5:46 pm

suporter*CLaN*SmaRTy ;x ar fi ceva interesant..
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Propunere creare clan Suporter.2009.tk

Sus In jos

Propunere creare clan Suporter.2009.tk

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t [Propunere] Pariuri Sportive
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-=:[ Aradone MT2 Romania ]:=- :: ๑۩۞۩๑ Cos De Gunoi ๑۩۞۩๑ :: Cos De Gunoi :: >>>>>>>Zona ForuM :: Sugestii-