-=:[ Aradone MT2 Romania ]:=-

AcasaFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi|

Inca un server!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Level 5

Mesaje Mesaje : 68
Reputatie Reputatie : 1
Localizare Localizare : Bucuresti
MesajSubiect: Inca un server! Lun Mai 30, 2011 5:42 pm

Salut, am si eu cateva propuneri..
1. Ar fi bine dak s'ar baga pluginu sau ce este pt faza cu luatul din viata atunci cand cazi de la o inaltime mai mare..Cred k ar fii muuult mai bine dak am baga asta..pt k multi playeri folosesc bhopul si le ia din viata cand fak o saritura de la o inaltime mai mare(ex:35hp_2).

2.A doua sugestie ar fi k lars si 40 sa mai fak un server pe care sa'l adugam la acesta de akm,iar pt redirectionare say /server.Asta ar aduce un + de playeri si mai multa distractie si pt noi..Ne plictisim de cs normal merge p srv 2 care este sa zicem deathrun sau zombi sau alcv.

3.Ar fi bun 1-2 skinuri (preferabil lama si awp nik mai mult).

Astept parerile voastre! :cheers: :cheers: Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Level 3

Mesaje Mesaje : 14
MesajSubiect: Re: Inca un server! Lun Mai 30, 2011 5:58 pm

Sunt de acord cu toate...ar fi cv interesant :-? ,dar pt schinuri sa ne consultam intre noi :bounce: :bounce:
Sus In jos
Vizitato

MesajSubiect: Re: Inca un server! Lun Mai 30, 2011 6:36 pm

Paaaiiii nu stiu ce sa zic....

1) Este parasuta pentru asa ceva... Basketball Basketball Basketball

2) Da. Ar fi interesant sa cream inca un server dar o sa coste putin mai mult. :study: :study:

3) Skinurile nu stiu la ce ne-ar ajuta......pentru lama e mai distractiv ca ai in loc de cutit o sabie sau asa ceva dar in rest sunt bune astea clasice. Si skinurile nu se aplica la jucatori.(ex. : eu am "Counter Strike 1.6 Modern Warfare 2" si schinurile mele nu-s ca ale voatre, depinde de versiunea cs-ului). :scratch: :scratch:
Sus In jos
Level 5

MesajSubiect: Re: Inca un server! Mar Mai 31, 2011 12:26 pm

da la srv ar mai fi de discutat..dar despre skinuri eu zik sa le punem...k majoritatea jucatorilor nau csu direct cu skinuri etc...multi il au pala chel fara pik de skin p el si eu zik k asta iar atrage.la fel sunt p toate srverele ..dc ar fi al nostru mai interesant??:-?. asta face diferenta dintre nou si altii.srvru trebe sa atraga lumea...nu sa'i lase indiferenti..
Sus In jos
Level 5

Mesaje Mesaje : 25
MesajSubiect: Re: Inca un server! Mar Mai 31, 2011 1:58 pm

Eu zic ca prima optiune merge....dar a doua nu ne permitem...Smile
Sus In jos
Founder

Mesaje Mesaje : 79
Reputatie Reputatie : 10
Localizare Localizare : Constanta
MesajSubiect: Re: Inca un server! Mier Iun 01, 2011 5:01 am

poate putem face altceva....zic eu
sa rulam srv i diferite forme o saptamina normal una deathrun alta respawn....prin rotatie ..dar trebuie sa ma informez asupra pluginurilor sau a adonului care trebuie folosit pt schimbarea modului...totusi asa m-am gindit ..dati-va cu parerea ...vedem ce iese si apoi poate punem in practica...momentan e la stadiul de propunere....deci ....astept pareri..
Sus In jos
Founder

Mesaje Mesaje : 79
Reputatie Reputatie : 10
MesajSubiect: Re: Inca un server! Mier Iun 01, 2011 5:01 am

poate putem face altceva....zic eu
sa rulam srv i diferite forme o saptamina normal una deathrun alta respawn....prin rotatie ..dar trebuie sa ma informez asupra pluginurilor sau a adonului care trebuie folosit pt schimbarea modului...totusi asa m-am gindit ..dati-va cu parerea ...vedem ce iese si apoi poate punem in practica...momentan e la stadiul de propunere....deci ....astept pareri..
Sus In jos
Level 5

Mesaje Mesaje : 30
Reputatie Reputatie : 2
Localizare Localizare : Craiova
MesajSubiect: Re: Inca un server! Mier Iun 01, 2011 6:10 am

Eu zic ca nu ar fi bine ... Asa playeri sa zicem ca joaca sapt asta zombi si nu le place normalul sau dr si vad ca se schimba pe normal sau dr sv si pleaca nu se mai intorc si nu-i bine sa fie ori normal ori dr ori zm ...parerea mea
Sus In jos
Vizitato

MesajSubiect: Re: Inca un server! Mier Iun 01, 2011 7:18 am

Ar fi interesant asa ceva, dar nu la toti playerii le plac si celelalte versiuni dh sau zm respaw poate dar celelalte nu stiu ce sa zic...eu dau PRO.... Basketball Basketball lol! lol!
Sus In jos
Level 5

MesajSubiect: Re: Inca un server! Mier Iun 01, 2011 11:13 am

faza cu o sapt aja si alta aja nu este buna dupa parerea mea...pt k o sa pierdem toti playerii cum a zis skywalker.. unora le place cs normal nu zmb sau alcv..dak gasesc alcv inafr de cs normal o sa plece..ar terbui sa ma gasim solutii :bounce: :bounce: Very Happy:D
Sus In jos
Level 3

Mesaje Mesaje : 14
MesajSubiect: Re: Inca un server! Mier Iun 01, 2011 5:42 pm

as propune sa se dea vot la 1-2-3 zile pt ce fel de cs va fi,dar sa se ia in considerare si cativa playeri nu doar intre adm.vedeti cum faceti dar sa fiti siguri de alegere :study:
Sus In jos
Level 5

Mesaje Mesaje : 30
Localizare Localizare : Craiova
MesajSubiect: Re: Inca un server! Dum Iun 05, 2011 6:59 am

Ma de ce sa schimbati modul ? Alegeti un mod si gata .....Incurcati si playeri si admini ... Lasati un mod si gata nu 3moduri .... unora le place zm altora dt altora normal o sa avem in fiecare sapt sau zi playeri noi si pana se strang se duce si sapt deci incurcati si sv si admini si playeri ......... lasati un mod si gata ....
Sus In jos
Level 5

Mesaje Mesaje : 28
MesajSubiect: Re: Inca un server! Dum Iun 05, 2011 7:44 am

Cu un server macar avem adminii care intra, dar ganditi-va ce s-ar intampla daca mai facem unu... Ar fi aceeasi playeri impartiti pe 2 servere, adica ambele vor fi mai goale..
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://aradonemt2.forumz.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Inca un server!

Sus In jos

Inca un server!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t HostName: Samp.Just2Play.Ro | Roleplay Server [0.3c]
t *FiveTime* IP: 188.212.105.203 Contact id: samp_florin Server De samp nou deschis Si dam level bani Super server:X Va asteptam i pe dumneavoastra Dati click sa vedeti srv:Xpoze
t HostName: FlyGaming RPG [0.3x] Server ON! Address: 93.119.26.209:7777 Players: 54 / 100 Ping: 56 Mode: FlyGaming RPG V0.1 Map: Los Santos HostName: FlyGaming RPG [0.3x] Server ON! Address: 93.119.26.209:7777 Players: 54 / 100 Ping: 56
t Partener Server
t Toxic RPG | Romania [0.3x]
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-=:[ Aradone MT2 Romania ]:=- :: ๑۩۞۩๑ Cos De Gunoi ๑۩۞۩๑ :: Cos De Gunoi :: >>>>>>>Zona ForuM :: Sugestii-