-=:[ Aradone MT2 Romania ]:=-

AcasaFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi|

Counter-Strike

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Level 3

Mesaje Mesaje : 14
Reputatie Reputatie : 0
Localizare Localizare : Constanta
MesajSubiect: Counter-Strike Vin Ian 14, 2011 11:30 pm

Asa la cafenea cand savurati cafeaua sa raspundeti la intrebarea asta:)

Ce inseamna pentru voi Counter-Strike? Razz
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Founder

Mesaje Mesaje : 79
Reputatie Reputatie : 10
MesajSubiect: Re: Counter-Strike Sam Ian 15, 2011 12:59 pm

C a raspuns....este un joc...un simplu joc ce nu trebuie confundat cu viata reala. Trebuie jucat de placere sa duca la eliberarea stresului de zi cu zi...cam asta ar fi rolul unui joc ...pe care il joci de placere.

P.S. Asta e doar parerea mea !! Surprised
Sus In jos
Level 3

MesajSubiect: Re: Counter-Strike Sam Ian 15, 2011 5:25 pm

Frumos spus lars as vrea sa mai adaug de la mn mi se pare si un joc putin constructiv asupra personalitati deoarece iti dezvolta spiritul de competitie....Iar daca il joci din placere este chiar un joc relaxant Smile!
Sus In jos
Founder

MesajSubiect: Re: Counter-Strike Sam Ian 15, 2011 8:04 pm

Ai ceva dreptate in ce spui ..dar din pacate nu aveam calitatea aceasta pe srv sa se joace in echipa .se joaca dezordonat pentru fraguri.Am vazut si partea frumoasa a jocului de echipa incare fiecare isi aducea aportul la echipa .Personal sper sa ridicam calitatea jocului,in viitor, pe srv adica sa jucam hatrti care au un scop nu neaparat cistig prin eliminarea inamicilor.o salvare de ostateci o bomba pusa...acolo e spiritul de echipa ... Very Happy
Sus In jos
Level 4

Mesaje Mesaje : 18
MesajSubiect: Re: Counter-Strike Dum Ian 23, 2011 12:55 am

Daaaa,buna asta lars cu echipa Razz daca vede cineva doi coechipieri ca merg impreuna zice ca sunt fragari sau "gay"in cel mai rau caz :suspect:
Sus In jos
Founder

MesajSubiect: Re: Counter-Strike Dum Ian 23, 2011 11:09 am

Lol skrtel ce afirmatie .Am o intrebare pentru tine : ce fel de oameni(jucatori) ar numi pe 2 coechipieri, care lucreaza in echipa, gay sau fragari? iti dau o varianta ajutatoare ....niste jucatori slabi care nu au un scop neaparat cind joaca cs, iar orgoliul lor bolnav ii indeamna sa jicneasca pe cei din jur care incearca ceva constructiv sau au un joc mai bun ca al lor.acei oameni jicnesc...pentru ca..conter stike este dupa toate astea ..un joc de echipa nu individual...conteaza pentru cine stie sa joace rezultatul final al rundei nu ce apare cind apesi tasta tab... Very Happy
Sus In jos
Level 4

MesajSubiect: Re: Counter-Strike Dum Ian 23, 2011 1:32 pm

Adevarat...da mi sa intamplat de multe ori asa,intreaba-l pe where ca lucram cu el in echipa si se suparau ceilalti jucatori
Sus In jos
Founder

MesajSubiect: Re: Counter-Strike Dum Ian 23, 2011 9:38 pm

jucai pentru placerea ta si a lui where ? ,.. sau pentru placerea celorlalti jucatori?
Sus In jos
Level 5

Mesaje Mesaje : 34
Reputatie Reputatie : 3
MesajSubiect: Re: Counter-Strike Dum Apr 03, 2011 10:02 am

eu as zice ca jocu asta iti face mai mult nervi, decat sa te relaxeze.in ori ce caz voi priviti prea stralucit lucrurile Smile) .daca intri o data sau de doua ori pe sapt at poate te relaxezi 30 de minute.dar cei care joaca in fiecare zi,priveste altcumva lucrurile .parerea mea
Sus In jos
Founder

Mesaje Mesaje : 1
Reputatie Reputatie : 1
MesajSubiect: Re: Counter-Strike Dum Apr 03, 2011 1:08 pm

eLiTe^aWp a scris:
eu as zice ca jocu asta iti face mai mult nervi, decat sa te relaxeze.in ori ce caz voi priviti prea stralucit lucrurile Smile) .daca intri o data sau de doua ori pe sapt at poate te relaxezi 30 de minute.dar cei care joaca in fiecare zi,priveste altcumva lucrurile .parerea mea
nu cred ca conteaza cat de des intri pe jok atata cat joci de placere
Sus In jos
Level 5

Mesaje Mesaje : 34
Reputatie Reputatie : 3
MesajSubiect: Re: Counter-Strike Lun Apr 04, 2011 10:00 am

dupa un timp devine o obsesie ,ca orice alt joc,si fiecare joaca sa fie cel mai bun.cand apare unul mai bun si il omoara de cateva ori incepi sati faci nervi.ori inchizi jocu ori incepi sa injuri si sa devi si mai disperat.eu cunosc multi care au devenit dependenti de jocu asta si fac in acest fle !
Sus In jos
Level 4

MesajSubiect: Re: Counter-Strike Lun Apr 18, 2011 3:15 pm

Counter-Strike sa stim sa jucam ca la gramatica suntem grebla...
Sus In jos
Vizitato

MesajSubiect: Re: Counter-Strike Mar Apr 26, 2011 11:17 am

Pentru mine Counter Strike e un joc foarte distractiv, amuzant si relaxand......asa este ca ma enervez si eu cate o data cand intra pe server cineva care ma ia vreo 3-4 runde la rand si il banuiesc dar in rest sunt calm...si recomand la toti pasionati de jocuri sa joace mai bine Counter Strike decat Metin... :cheers:
Sus In jos
Level 5

Mesaje Mesaje : 68
Localizare Localizare : Bucuresti
MesajSubiect: Re: Counter-Strike Vin Mai 20, 2011 6:21 pm

Counter-strike este un jok frumos cand se joak in echipa..asa k propun sa facem meciuri intre clanuri..ar fi ceva frumos:X
Sus In jos
Level 5

Mesaje Mesaje : 30
Reputatie Reputatie : 2
Localizare Localizare : Craiova
MesajSubiect: Re: Counter-Strike Sam Mai 21, 2011 7:03 am

Counter-Strike 1.6 e un simplu joc ca oricare altele in care te poti relaxa Smile
Sus In jos
Level 5

Mesaje Mesaje : 68
MesajSubiect: Re: Counter-Strike Joi Mai 26, 2011 11:47 am

da ai dreptate warr dar este si un jok unde iti poti face prieteni de placere ..nu de nevoie(ex: metin)
Sus In jos
Level 3

MesajSubiect: Counter-Strike Vin Mai 27, 2011 6:29 am

Parerea mea esta k jocu este relaxant atunci cand sti sa joci,nu atunci cand esti incepator si vine unu siti da numai in cap,sau cand are unu cod.
Sus In jos
Level 3

Reputatie Reputatie : 2
MesajSubiect: Re: Counter-Strike Mier Sept 28, 2011 6:32 pm

Counter-Strike e pentru mine un joc de relaxare si distractie Smile (asta cand joc bine Very Happy Very Happy )
Cand nu...ies din joc Very Happy:D:D(sau dau vreo 2 injuraturi Embarassed )
Incepusem sa joc nu neaparat de relaxare...jucam in cupe (pe playzeek...pana a ajuns sa fie pe bani)...cateodata war uri...da' am vazut ca sunt multi care joaca de parca ar fi o ocupatie...si am zis ca nu se merita...+ ca nu stau bine nici tehnic Very Happy
Asa ca am inceput sa joc cu cei slabutsi sa nu ma enervez...deci sa ma relaxez Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Counter-Strike

Sus In jos

Counter-Strike

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-=:[ Aradone MT2 Romania ]:=- :: ๑۩۞۩๑ Cos De Gunoi ๑۩۞۩๑ :: Cos De Gunoi :: >>>>>>>Zona Fun :: Cafenea-