-=:[ Aradone MT2 Romania ]:=-

AcasaFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi|

Pentru admini!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Level 3

Mesaje Mesaje : 14
Reputatie Reputatie : 0
Localizare Localizare : Constanta
MesajSubiect: Pentru admini! Sam Ian 22, 2011 4:05 pm

Salut!Am urmatoare problema de discutat :Inmultirea in exces a adminelor...Uitati care este propunerea mea....Owneri merita Lars,Where si Dragos pentru ca stiu cu ce sa mananca chestia asta ....Eu ,Smy si Skrtel chiar daca platim suntem "owneri onorifici" sa spunem asa cu admine aproape full .....Iar ceilalti sa ia admine in functie de prestatia lor ....de exemplu yyy merita admin de grad mare ...si asa mai departe....Cum a fost si chestia astazi pe server cu adminul lui Bebe pe steam este cumva Dragos si nu stiu eu sau ce ....dam admine pe prieteni sau pusca mea ....ori facem o treaba seriosa ori nu ....nu mam ridicat eu cu smy cu pretentii la admin pe steam se ridica el.....Haideti sa fi seriosi si realisti si sa facem un lucru matur si o treaba calumea....Sa nu ne mascarim ca suntem cu toti ajunsi la o anumita varsta Smile!

Sper ca a fost destul de clar mesajul astept opinii!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Level 5

Mesaje Mesaje : 25
Reputatie Reputatie : 1
MesajSubiect: Re: Pentru admini! Sam Ian 22, 2011 4:22 pm

Are dreptate mosu asta de Ersin santa ...toate la timpul lor Smile.
Sus In jos
Level 1

Mesaje Mesaje : 2
Localizare Localizare : Constanta/Topraisar
MesajSubiect: Re: Pentru admini! Sam Ian 22, 2011 4:29 pm

Nu pot sa zic ca nu ai dreptate...cat despre mine nu cunosc foarte bine adminii si comunitatea de pe suporter ca sa mi dau cu parerea care ce grad merita...imi trebuie ceva timp sa ma integrez pentru ca sunt noua Twisted Evil cunosc doar cateva persoane Very Happy
Sus In jos
Founder

Mesaje Mesaje : 79
Reputatie Reputatie : 10
MesajSubiect: Re: Pentru admini! Dum Ian 23, 2011 11:38 am

Nu stiu cit de multi se vor implica pe server sau pe forum dar atat timp cit participa financiar nu am vrut sa nedreptatesc pe nimeni vizavi de post si functie owner=admin full.Iar pentru cei care nu au experienta le recomand sa stea mai retrasi pina deprind ''mersul''.Cam asta e opinia mea.Iti dau dreptate dar te rog sa privesti si punctul meu de vedere . SUCCES !!!
Sus In jos
Level 3

Mesaje Mesaje : 14
MesajSubiect: Re: Pentru admini! Mar Ian 25, 2011 9:54 am

Normal ca de asta am si postat sa discutam ca suntem in masura sa facem orice prin comunicare...Sfatul batranilor ! Smile)....Sau masa rotunda a servarului suporter2009tk.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Pentru admini!

Sus In jos

Pentru admini!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cod HTML pentru Flashscore
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-=:[ Aradone MT2 Romania ]:=- :: ๑۩۞۩๑ Cos De Gunoi ๑۩۞۩๑ :: Cos De Gunoi :: >>>>>>>Zona ForuM :: Sugestii-